MİSAFİRLERİMİZİN

Konforu için çalışıyoruz

Kayseri’nin en köklü otellerinden biri olan Nüzhet Hotel; merkezi konumu, modern iç ve dış mimarisi, zengin mutfağı ve konforlu odalarıyla misafirlerine hizmet vermektedir.

2020 yılından bu yana Bitatil Turizm Otelcilik ve Yatırım A.Ş işletmesi olarak hizmet hayatına devam eden otelimiz; 52 adet standart oda, 2 adet suit oda, restorant, kahvaltı salonu, 2 adet toplantı salonu ve fitness merkeziyle, misafirlerin tüm isteklerine cevap verebilmektedir.

4 Bin yıllık tarihiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapan, Anadolu’nun en önemli tarih, kültür, sanayi, ticaret ve turizm kenti olan Kayseri’de gerek kültürel geziler ve kış turizmi, gerekse iş seyahatleriniz için gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz, evinizin güveni, konforu ve samimiyetini hissedebileceğiniz Nüzhet Hotel; Kültür ve Turizm bakanlığına bağlı, 3 yıldız işletme belgeli ve 4 yıldız yatırım belgeli özel bir turistik tesistir. Ek olarak Güvenli Turizm Sertifikasyon programına dahil olmakla birlikte kişisel hijyene ve sağlığa gerekli önemi göstermektedir.

Odalar temizdi fakat kahvaltı harikaydı tekrar gelirsem sırf kahvaltısı için tercih edebilirim 🙂

Emre ÇETİN

From Google

Tur kapsamında kaldığımız bir otel. Özellikle aşçının yemekleri çok güzeldi. Çalışanlar güleryüzlü. Memnun kaldık.

Bilge ÖZTÜRK

From Google

Ben gayet memnun kaldim, çalışanlar kibar ve son derece yardımcı oluyorlar. Kahvaltısı da normal standart bir kahvaltı. Eksik bir yanı yok bence. Memnun ayrıldım.

Nihan ÖZER

From Google